o nás

Internetový portál www.prepravni-kontejnery.cz vznikl jako galerie a prezentace výrobků v oblasti výroby velkoobjemových kontejnerů, technologických palet a gitterboxů. 
Naleznete zde pomalu se rozšiřující katalog kontejnerů určených pro skladovací účely, přepravní účely, obytné účely i naprosto zakázkové určení jakým je například pevná montáž technologie do kontejneru a jeho následné umístění na nákladní vůz.

Divize výroby kontejnerů vznikla původně jako "laboratoř" pro otestování možností našich CNC technologií, především automatického laseru, autogenu, plasmy a ohraňovacích lisů. Postupně se vyvinula v samostatně fungující jednotku, která využívá nejen těchto technologií, ale i uspokojuje nároky našich klientů na individuální řešení transportu.

Naší prioritou v této oblasti je nabídnout zákazníkovi příznivý kompromis mezi cenou a výkonem.  Je zřejmé, že přepravní kontejner na suť není zapotřebí vyrábět se stejnou přesností, jako technologickou laboratoř "na kolech", nicméně je zapotřebí dbát přísných bezpečnostních norem určených certifikací  ISO. Dbáme na vysokou kvalitu provedení a použitých materiálů. Proto veškeré používané materiály jsou certifikovány podle přísných norem platných v jednotlivých zemích.

Všechny kontejnery jsou vyráběny v souladu s normami DIN 30 722.x. Ke každému kontejneru vždy obdrží zákazník záruční list, certifikační štítek a prohlášení o shodě.

Díky dlouholetým zkušenostem z kovovýroby a kvalitnímu týmu konstruktérů jsme schopni vytvořit pro zákazníka řešení doslova na míru. Nejen kosmeticky upravovat modulární systém, ale skutečně realizovat plány zákazníka od zateplení a odhlučnění, až po speciální laboratorní stoly a speciální zařízení připevněné antivibračně ke stěnám.