o nás

Internetový portál www.prepravni-kontejnery.cz vznikl jako galerie a prezentace výrobků v oblasti výroby velkoobjemových kontejnerů, haki beden, technologických palet a gitterboxů, které vyrábíme jak pro automotive zákazníky, tak i pro zákazníky z oblasti staveb, demolic a sběru odpadu.
Naleznete zde nepravidelný blog o dění v naší výrobě doprovázené rozsáhlou fotogalerií našich výrobků. Pokud něco nenaleznete, nebo máte zpřesnění, klidně nás kontaktujte na telefonu či emailu.

Divize výroby kontejnerů vznikla původně jako "laboratoř" pro otestování našich možností v CNC technologiích, především automatického laseru, autogenu, plasmy a ohraňovacích lisů. Postupně se vyvinula v samostatně fungující jednotku, která využívá nejen těchto technologií, ale i uspokojuje nároky našich klientů na sériové a individuální řešení.

Naší prioritou v této oblasti je nabídnout zákazníkovi příznivý kompromis mezi cenou a výkonem.  Je zřejmé, že přepravní kontejner na suť není zapotřebí vyrábět se stejnou přesností, jako technologickou laboratoř "na kolech", nicméně je zapotřebí dbát přísných bezpečnostních norem určených certifikací  ISO. Dbáme na vysokou kvalitu provedení a použitých materiálů. Proto veškeré používané materiály jsou certifikovány podle přísných norem platných v jednotlivých zemích.

Všechny kontejnery jsou vyráběny v souladu s normami DIN 30 722.x. Ke každému kontejneru vždy obdrží zákazník záruční list, certifikační štítek a prohlášení o shodě.

Díky dlouholetým zkušenostem z kovovýroby a kvalitnímu týmu konstruktérů jsme schopni vytvořit pro zákazníka řešení doslova na míru. Nejen kosmeticky upravovat modulární systém, ale skutečně realizovat plány zákazníka dle jeho požadavků.

Pokud je to technicky možné vyrobit, my to určitě vyrobíme - stačí nám poslat zadání